Fëmija një vjeç dërgohet në gjendje kome në spital, ishte aksidentuar dhe e kishin lënë në rrugë

0
151

Një fëmijë i moshës një vjeç e gjysëm është dërguar në gjendje koma në spitalin e Shkodrës. Fëmija është gjetur i aksidentuar në afërsi të ures së Bardhajve të njësisë Rrethina.

Ende nuk dihet se kush janë prindërit e fëmijës apo të afërmit. Drejtuesi i njëe mjeti tip “Benz” e ka dërguar në spital, duke thene se femijën e ka parë në rrugë të aksidentuar dhe në gjendje të rëndë.

Spitali nuk e ka idene per identitetin e femijes dhe as per prinderit. Nderkohe eshte njoftuar edhe policia e Shkodres per ngjarjen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here