VIDEO/ Përballje dramatike! 5 gola në pjesën e dytë, Atletiko shtang Barçën

0
100

Një sfidë e çmendur ajo mes Barcelonës dhe Atletikos së Madridit e zhvilluar në Arabinë Saudite dhe e vlefshme për gjysmëfinalen e dytë të Superkupës së Spanjës.

Kryeqytetasit e Simeones kanë mposhtur katalanasit me rezultatin 2-3, teksa të pesta golat u realizuan në pjesën e dytë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here