Futbollisti i Realit të Madridit fiksohet me moderatoren shqiptare, ajo e lë keq me përgjigjen

0
191

Futbollisti i Real Madritit Vinicius Jr duket se i paska fiksim shqiptaret. Pasi u komentua për mesazhet që i dërgonte reperes Tayna, tani futbollisti i ka shkruar moderatores së sportit, Gea Brahas.

Ajo ka treguar në “Instastory” se i ka shkruar në privat futbollisti madrilen, duke i dërguar foto, por ajo nuk ja ka hapur mesazhet dhe nuk i ka kthyer përgjigje.

“Nuk ta var jo, kot e ke”, shkruan Gea krah postimit duke treguar se nuk i intereson aspak që një futbollist me famë botërore i ka shkruar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here