FOTO/ E sulmuan të gjithë për Ermal Mamaqin, reagon për herë të parë Bes Kallaku

0
259

Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku janë në qendër të vëmendjes në median rozë, që pas deklaratës së këtij të fundit në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Por, pasi iu kundërvunë mjaft njerëz, të showbiz-it ose jo, Bes Kallaku ka një mesazh filozofik.

“Nuk është ajo që ju ndodh, por ajo që ndodh në ju që bën ndryshimin,”– shkruan Bes Kallaku.

Ky reagim vjen, pasi Amarda Toska e thumboi përmes një videomesazhi, ku me krenari tregonte për suksesin e bashkëshortit të saj, duke e quajtur me tendencë “Super biznesmen”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here