Hygerta Sako flet për qytetin e lindjes, ‘Durrësi nuk më hyn në sy’

0
184

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Soiree’ ishte nata e qytetit të Durrësit.

Në studio ishin të thirrur personazhe që janë pikërishtë nga ky qytet. Në paneline të ftuarëve ishte dhe moderatorja e sportit Hygerta Sako.

Ish Miss Albania 1995 është shprehur se ajo e ka braktisur vendlindjen e saj dhe nuk ka më dëshirë të shkojë atje, duke ju referuar ndryshimeve dhe transformimeve që i ka ndodhur Durrësit. “Unë e kam braktisur, unë kam shkuar në ekstrem. Nuk më hyn në sy. Unë nuk shkoj në Durrës, sepse nuk gjej më asgjë nga ajo çfarë kam përjetuar dhe unë kam përjetuar fëmijëri shumë të bukur”, është shprehur Hygerta Sako.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here