Nxehet situata mes Alesia Bamit dhe Robert Berishës: Të kam parë diku…

0
297

Robert Berisha ka qenë i ftuari i kësaj jave në “E diell”, ku edhe ka dhënë llogari lidhur me deklaratën e tij për lidhjet jashtëmartesore. Teksa fliste me moderatorët e pranishëm, Roberti ka shkëmbyer kunja me modelen Alesia Bami.

Kjo e fundit për një moment e ka humbur qetësinë dhe ka sqaruar se ajo nuk ka pasur kurrë dashnor por të dashur, duke i tërhequr vëmendjen Robertit që të përdorë termin e duhur.

PJESË NGA EMISIONI:

ALESIA BAMI: E lëmë pak pjesën e tradhëtisë së është shumë i gjatë dhe më duket se nuk do të mbarojë kurrë.

A je tradhtuar ndonjëherë ti? A të ka tradhtuar dashnori?

ALESIA BAMI: Nuk je ti për të më bërë mua pyetje dhe nuk e quan dot dashnor se s’ kam pasur dashnor, por të dashur. Okej? S’jemi Kosovë këtu, jemi në Shqipëri (duke iu referuar faktit që në Kosovë fjala dashnor përdoret për të dashurin, ndërsa shfalerk për “dashnoren”)

ALESIA BAMI: Unë nuk kam

Roberti: S’ke a?

ALESIA BAMI: Jo

Roberti: Më duket se të kam parë diku…

ALESIA BAMI: Mbase jemi parë në ambiente pune

(k.m/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here