Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, Policia jep detajet

0
125

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar ditën e sotme në lagjen “Parrucë” në Shkodër. Lidhur me ngjarjen policia njofton se një person ka qëlluar në ajër me armë zjarri dhe është larguar me automjet .

Ndërkohë, bëhet më dije se nga të shtënat nuk ka persona të lënduar, ndërsa rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta.

Autoritetet po punojnë për identifikimin dhe arrestimin e autorit. Kujtojmë se vetëm një javë më parë dy grupe u përplasën me armë zjarri në pedonalen e Shkodrës teksa mbeti e plagosur një kalimtare e rastit./ Opinion.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here