Në mes të ditës me diell grabitet me armë argjendaria në Elbasan, vetëm 15m larg Drejtorisë së Policisë

0
112

Një person i maskuar dhe i armatosur ka grabitur një argjendari në qendër të Elbasanit

Bëhet me dije se argjendaria ndodhet vetëm 15 metra larg Drejtorisë së Policisë.

Sipas të dhënave të para autori ka kërcënuar shitësen dhe ka grabitur një sasi bizhuterish me vlerë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here