E ngacmonin për gjoksin ‘bombastik’, ish-missi na la pa fjalë: Jam e martuar, kam 2 fëmijë

0
173

Silvana Bushati ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon e shoqëruar nga vajza e saj 4 vjeçare, duke zbuluar kështu “sekretin” që e kishte mbajtur të fshehtë nga të gjithë.

Silvana është prezantuar në sytë e publikut si beqare por në fakt ka një bashkëshort dhe dy fëmijë.

Ajo tregoi se nuk ka dashur ta ekspozojë familjen ndaj ka kursyer edhe postimet e fotot në rrjetet sociale.

Nga ana tjetër, ish-volejbollistja shprehu dëshirën për të qenë nënë e katër fëmijëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here