“Gëzuar Kosovë, u bëfsh Shqipëri”, urimi i Oriola Marashit për 17 shkurtin shkaktoi pakënaqësi në rrjet

0
82

Ditën e djeshme ishin të shumtë personazhet shqiptarë që uruan publikisht Ditën e Pavarësisë së Kosovës. Një ndër ta ishte dhe Oriola Marashi, e cila kishte shkruar në rrjet: “Urime Kosovë, u bëfsh Shqipni”.

Duket se ky urim nuk është pritur mirë nga ndjekësit e modeles, pasi kjo e fundit është ‘detyruar’ të japë një shpjegim. Oriola ka sqaruar se shprehja që kishte përdorur lidhej vetëm me shpresën që një ditë, trojet shqiptare të bashkohen për të realizuar ëndrrën e Shqipërisë së madhe. “Nuk ka nevojë për komente ofenduese”, ka shkruar ndër të tjera modelja.

Reagimin e plotë të saj e gjeni më poshtë. /News31.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here