VIDEO/ “Je xheloze ti”, Roza Lati sulmon femrat materialiste, Bieta Sulo s’ia lë mangut: Ta kishe në tavolinë, ç’do i bëje…

0
149

Moderatorja Bieta Sulo ka ngacmuar kolegen e saj Roza Lati, të cilën e kishte të ftuar në emisionin e saj ‘Ftesë në pesë’. Teksa po diskutonin rreth lajmeve të publikuara së fundmi në portale, në lidhje me deklaratën e thënë nga Roza, sipas të cilës i dashuri i saj ‘boss’ i kishte dhuruar vetëm një palë atlete, moderatorja tha se i kritikon femrat materialiste.

“Sulmoj shumë fenomenin e femrave dembele që nuk bëjnë asgjë dhe pretendojnë që mashkulli t’i mbajë…”– tha Roza

“Po, pse çfarë ke ti, je xheloze? Nëse ata janë dembele dhe paskan këtë avantazh….”– shtoi Lati.

“Ngaqe jam tip hiperaktive dhe nuk rri dot pa bërë asnjë lloj pune, nuk i duroj dot. Them, Bieta, imagjino t’i kesh në tavolinë dhe të ketë të vetëndjerin më lart se ç’kemi ne të tjerët dhe të bëjë sikur kushdei….ndërkohë që s’ka arritur asgjë në jetë,”– tha Lati.

“Asgjë s’do i bëja….sepse i bie t’i jap rëndësi. Por në vetvete, them kot nuk është bërë ajo shprehja ‘o Zot, jepi atij që rri kot’,”- përfundoi Roza.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here