FOTO/ Të izoluar së bashku shijojnë borën nga oborri i vilës, Oriola Marashi dhe Eros Grezda s’e fshehin më romancën

0
263
Eros Grezda dhe Oriola Marashi po e kalojnë izolimin bashkë, dhe tashmë kanë filluar të tregojnë hapur se janë me njëri-tjetrin.Modelja seksi oriola Marashi dhe futbollisti me origjinë nga Kosova, Eros Grezda janë sëbashku dhe tashmë nuk e mohojnë më.
Çifti kanë postuar foto nga i njëjti ambjent i vilës në të cilën po kalojnë izolimin. Me të njëjtën foto, në të njëjtin kënd Oriola dhe Erosi kanë treguar pamje nga vendi me borë, ku po kalojnë ditët e karantinës së bashku.Por, kjo nuk është hera e parë që ata postojnë foto së bashku.
Disa ditë më parë zbuluam se ata ishin bashkë në Budapest, në një nga hotelet më luksoze. Futbollisti dhe modelja ende nuk e kanë bërë publike lidhjen mes tyre, por duket se janë drejt asaj rruge.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here