“Hienat e korrupsionit”, Oriola Marashi ‘vajton’ humbjen e Albin Kurtit: Të gjithë idiotët kundër tij, ah moj Kosovë

0
109

Modelja seksi, Oriola Marashi, duket se është mjaft e lidhur me Kosovën, që pas romancës së saj me Eros Grezdën. Marashi është zhgënjyer dukshëm nga humbja e Albin Kurtit dhe rrëzimi i qeverisë në Kosovë.Me anë të statuseve në rrjete sociale, modelja shpreh mllëfin ndaj korrupsionit në Kosovë, dhe të gjithë atyre që i dolën kundër politikanit, Albin Kurti.

Kur në botë vjen një gjeni i vërtetë, kjo kuptohet nga fakti se të gjithë idiotët mblidhen kundër tij. Ah moj Kosovë, fitoren që e mori Albin Kurti me Votat e popillit ja rrëzoi kuvendi me hijenat e korrupsionit, s’mund ta besoj!!”– shkruan Oriola Marashi në profilin e saj në Instagram.

R.L/Dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here