‘Nuk fjeta 1 muaj’, Rudina Dembacaj tregon si e priti vajza e saj jetën e re në shtëpinë e Frrokut

0
95

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj është gjithmonë në qendër të mediave rozë.Që në momentin kur ajo pranoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku, çdo hap i Rudinës kthehet në lajm.Së fundmi, aktorja ka zgjedhur t’i përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në Instastory, ku nuk kanë munguar pyetje as për të bijën Viktoria.

Një prej fansave e ka pyetur Rudinën se si vajza u ndje gjatë shpërnguljes në shtëpinë e re, në të cilën ajo bashkëjeton me Frrokun.Ndërkohë Dembacaj ka shkruar se Viki e pati shumë të thjeshtë të përshtatej.‘Vikit i kisha thënë më përpara. E priti shumë mirë. Unë kisha shumë merak, 1 muaj gati nuk fjeta, por Viki eksploronte çdo cep me shumë dëshirë’, përgjigjet Rudina.

EADA2A11-1388-47B8-9A28-7446D7881052-586x1024.jpeg-586x1024.jpg88ad0ae4ca451028618dc4b73358dc03_L.jpg-640-0-5c99441ddbd81.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here