Video/ Fatmir Hysenbelliu imiton supermenin në karantinë, nga apartamenti luksoz

0
110

Balboa apo Supermen, zgjidheni vete se si ju pëlqen më shumë Fatmir Hysenbelliu.Që prej ditës kur qytetarët shqiptarë janë futur në karantinë nuk kanë munguar sfidat në rrjetet sociale,  po ashtu dhe videot gazmore në një prej aplikacioneve të quajtur “Tik Tok”.

Pa dyshim që dhe Fatmiri nuk mund të mos ishte pjesë e tyre duke realizuar video nga shtëpia e tij luksoze, ndërkohë që kompania televizive që është në pronësi të familjes së tij, “News 24” kërkon ndihmë nga qeveria, por ende nuk dihet se çfarë konkretisht, para cash, lehtësi fiskale apo lehtësi të tjera.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here