Elton Deda kunja ‘pjeshkave’ që pinë alkool dhe dëgjojnë tallava: S’e dinit që egzistonte ky vend, jo më të ecnit me taka…

0
74

Këngëtari Elton Deda ka zgjedhur që ndër postimet e rralla në Instagram, të vijë me një pozë të vjetër nga jugu i Shqipërisë. Pozicionuar në një shkëmb me pamje nga Llamani, Elton Deda ka shkruar dhe një status thumbues për vajzat që veshin taka dhe dëgjojnë tallava.

“Në kohën kur pjeshkat as nuk e kishin idenë që egziston ky vend, jo më të mendonin që një ditë do ecnin me taka dhe do pinin coctails duke dëgjuar tallava”,- shkruan Elton Deda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here