Koncerti ndryshe i Bujar Qamilit, dhuratë për Shkodrën në këto ditë të vështira

0
163

Mjeshtri i madh Bujar Qamili ka menduar një dhuratë të veçantë për shkodranët në ditët e vështira me luftën ndaj Covid 19.Ai ka mbajtur një koncert recital në qendër të qytetit, pikërisht në bulevardin Zogu i parë Parrucë. Mes duartrokitjeve dhe entuziazmit shkodranet kanë shijuar koncertin nga ballkonet dritaret dhe tarracat e pallateve.

Kjo ishte një iniciative e televizionit të Shkodrës tv1 channel dhe këngëtarit të mirënjohur për t’i dhënë shprese qytetit, i cili është mbërthyer nga Covid .

/Ora News.tv/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here