VIDEO/ BUJAR QAMILI DEL DHE BËN KONCERT PËR BANORËT NË BALLKONE, KËNDON EDHE PËR VLLAZNINË

0
137

Nga Klaudio Ndreca

Në këto kohë kur Koronavirusi ende nuk është larguar nga territori i Shqipërisë, qytetarët vazhdojnë që t’i përmbahen masave të forta që janë vendosura nga shteti. Me mbërritjen e orës në 13:00 të gjithë përfundojnë në shtëpi dhe për të mos dalë në rrugë.

Ndërkohë këngëtari i njohur shkodran, Bujar Qamili, ka menduar që t’i argëtojë njerëzit në një mënyrë ndryshe. Duke bërë një koncert që për karrierën e tij artistike do të jetë i paprecedent, ka kënduar për banorët që kishin dalë në ballkone dhe duartrokisnin. Gjithashtu nuk kishte sesi të mungonte edhe kënga për Vllazninë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here