Bes Kallaku ka një mesazh të ndejrë për festën e Pashkëve (FOTO)

0
109

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka zgjedhur që me postimin e fundit në rrjetet sociale t’i urojë të gjithë besimtarët e krishterë për festën e Pashkëve.“Gëzuar Pashkët miq. Në këto ditë të mbyllura me familjen, mendoj se mesazhi është i qartë se zoti është dashuri dhe asgjë nuk është më e  vlefshme se sa dashuria në besim brenda familjes. Zoti ju ruajtë secilit. Atij i takon lavdia përjetë.

Bekime”, ka shkruar Besi në foton e fundit ku shfaqet duke u lutur. Ashtu si Kallaku edhe personazhe të tjerë kanë treguar se i kanë festuar Pashkët në mënyrën e tyre duke ngjyrosur vezë shumëngjyrëshe në shtëpitë e tyre dhe duke uruar të gjithë ndjekësit./revistawho.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here