Pashkët, çifti Dembacaj-Frroku i feston me puthje dhe përqafime

0
67

Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku kanë festuar për herë të parë së bashku festën e Pashkëve. Çifti që të shtunën nis të postonte foto ku tregoheshin vezët e pikturuara nga vajza Dembacajt, Viktoria.Dembacaj dhe Frroku kanë postuar foto në rrjetet sociale kush shihen të përqafuar dhe dhe herë tjera duke kaluar momente më të ëmbla si puthjet. Të dy ata duken të lumtur, ndërsa moderatorja në rrjetet e saj sociale shkruan:

 “Gëzuar Pashkët të gjithëve! Durim dhe kurajo për këtë periudhë të vështirë. Me dashuri Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku!”/ Opinion.al

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here