“I thashë do më dënojnë mua”, dy aktorët e njohur nuk përmbahen për të pirë kafe së bashku, batuta e Ndrenikës nuk duhet humbur

0
120

Tashmë prej më shumë se një muaji, në kuadër të masave të ndërmarra nga qeveria për parandalimin e përhapjes së COVID-19, të gjithë qytetarët duhet të qendrojnë në shtëpi, nëse nuk janë të autorizuar të punojnë.

Po dy aktorët e njohur, Robert Ndrenika dhe Arben Derhemi, duket se nuk i kanë rezistuar dëshirës për tu takuar dhe për të pirë një kafë në park. Ka qenë Derhemi i cili ka publikuar një foto së bashkuë me Ndrenikën, ku shkruan: I thashe do me denojne mua.E njoh une ate qe jep urdhera tha

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here