Olta Gixhari kthehet pas në kohë. Publikon foto me bikini dhe ekspozon të pasmet

0
79

Aktorja ka hapur arkivat dhe ka kujtuar periudhën e plazhit në Jalë.Olta publikoi foto me bikini e shtrirë në rërë ku vendos të pasmet në plan të parë.Ajo shprehet se e ka marrë malli për jugun e Shqipërisë, ndërsa pyet fansat se ku do të donin të ishin në këto ditë me diell. “Ohhh vdiqa per pak jug shqiperie 💙 Po ju ku do te donit te ishit sot me kete diell?”- shkroi Olta.

    

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here