Shpërthen në REVOLTË avokatja Enida Bozheku me nismën e deputeteve të kuvendit

0
50

Nga Enida Bozheku

Avokatja Enida Bozheku ka shperthyer ne revolte me nismën e deputeteve të PS Eglantina Gjermeni dhe Klotilda Bushka për Ndryshimet në Kodin Penal që parashikojnë nga gjobë deri në 15 vite burg për këdo që thyen rregullat dhe urdhrat e vendosura gjatë situatës së pandemisë së Covid 19.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here