Karantina e Jona Dervishit! Ish zëdhënësja bukuroshe e FSHF-së ndan me ne këto momente (FOTO)

0
77

Jona Dervishi njihet si ish-zëdhënësja séksi e FSHF-së. E në botë mashkullore siç është sporti i futbollit, natyrisht që vëmendjen do ta merrte zëdhënësja, që edhe pse nuk është më në këtë post, vijon të jetë një ndër personazhet e lakuara në mediat rozë.

Po si ka vazhduar jeta e Jona Dervishit pas largimit nga posti? Ajo tashmë është martuar dhe është bërë nënë e një vajze. Në rrjetet e saj sociale, Jona poston shpesh foto nga karantina, ku kalon kohë me vajzën e saj të vogël, por duke mbajtur sekret bashkëshortin, me të cilin nisi bashkëjetesën para tri vitesh.

Para disa vitesh shkaktoi interes emërimi si zëdhënëse e Federatës Shqiptare të Futbollit.Ajo u largua nga ky post para dy vitesh, që u komentua si fillimi i një reforme të thellë në FSHF.

Megjithatë, koha e tregoi që planet private ishin dhe një nga arsyet pse Jona vendosi të tërhiqej për t’iu përkushtuar familjes së sapokrijuar./ PANORAMAPLUS.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here