“Look” i ri dhe TikTok, surprizat e Luana Vjollcës

0
77

Luana Vjollca ia ka zbukuruar sot ditën fansave të saj me dy surpriza tepër të këndshme.E para, një ndryshim në look-un e saj. Moderatorja bukuroshe ka postuar disa foto me balluke nga karantina, ku dukej tërësisht mahnitëse.

E dyta, një video duke kërcyer në “TikTok, që i ka lënë të gjithë pa fjalë. Për më shumë shihni klipin:

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here