“Shkela frenat shumë dhe babi…” Rita Ora tregon guidën e makinës tipike shqiptare

0
122

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është treguar gjithmonë e hapur me publikun.Ajo asnjëhere nuk e ka fshehur origjinën e saj shqiptare dhe shpesh tregon histori që lidhen me vendin tonë.Së fundmi, nëpërmjet një videoje live në Instagram ajo ka treguar se si i ka mësuar i ati makinën dhe më shqiptare se kaq nuk mund të ishte.

Në live këngëtarja i tregon shoqes së saj Charli D’Amelio se teksa i ati i mësonte makinën, ajo i ka dhënë shumë gaz dhe gjejeni pak çfarë i bëri i ati.E thjeshtë, e gjuajti pak me shpullë ashtu siç bëjnë prindërit shqiptarë…

Vëllai im tha që as unë nuk di. Herën e parë që i dhashë makinës, shkela frenat shumë dhe babi ma futi më shpullë kokës”, tregoi këngëtarja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here