Tre artistë vlonjatë sjellin ‘Moj e bukura Arbëri’ (VIDEO)

0
61

Tre artistë të njohur vlonjatë bashkojnë muzikën me fjalën në këngën “Moj e bukura Arbëri”. Tenori Klodian Kaçani, aktori Bujar Asqeriu dhe pianistja Ardita Bufaj në një interpretim brilant nga shtëpitë e tyre në këto ditë të vështira përcjellin më shumë shpresë dhe optimizëm tek të gjithë shqiptarët.

D.M./b.ha./Shqiptarja.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here