Xhevair Zeneli mban frymën te Infektivi, dhuron vezë pashkësh për mjekët dhe infermierët: S’bëra gjë të madhe, dhashë buzeqeshje (FOTOT)

0
79

Aktori i humorit Xhevair Zeneli nuk ka harruar ata mjekë, infermierë e policë që shërbejnë në “vijën e parë” të përballjes me epideminë e koronavirusit në ditën e Pashkës.Ai ka vendosur të shkojë në ambientet pranë Spitalit Infektiv, vendi që

përgjithësisht njerëzit mundohen ta shmangin duke respektuar rregullat e izolimit, dhe t’u dhurojë atyre vezën simbol të festës së krishtere, por sigurisht edhe buzëqeshje që Xhefri nuk e braktis asnjëherë.

“Ndoshta sbëra sa këngëtari i madh Boceli për çka dhuroji për gjithë botën po kta “pak heronj” kur më panë dhe i perqafova e vunë buzën në gaz. Do t’ja dalim më thanë, amin ju thashë”, shkruan aktori në rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here