Besi a je normal? Ja çfarë i bën ai Xhensilës (VIDEO)

0
183

Gjatë këtyre ditëve në karantinë, shtëpia e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut ka qënë e mbushur plot me bëma.Së fundmi, këngëtarja është frikësuar pa masë nga një kërmill që u ka hyrë në shtëpi dhe është mbyllur në dhomën e saj.Sigurisht që nga situata ka përfituar aktori, i cili ia ka afruar edhe më shumë duke shpërthyer në të qeshura nga reagimi i saj.

“O Besi hiqe nga dera. Ua! Po hiqe mo nga dera tani,”-i thotë Xhensila. Ndërsa ai ia kthen: Do të të hajë! Çifti ka postuar herë pas herë momente nga përditshmëria e tyre brenda karantinës, duke informuar ndjékësit e tyre për çdo të re./Dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here