E veshur në rrjetë, Fjolla Morina provokon për ditëlindje! Ekspozon të pasmet bombastike dhe e quan veten ‘pjeshkë’

0
167

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Fjolla Morina ka vendosur që në ditën e lindjes të vijë ‘e nxehtë’ për ndjekësit e saj. Me një veshje provokuese, në të cilën shfaqet vetëm me tanga dhe një body rrjete, këngëtarja ka ekspozuar hiret e saj.Në sy bien të pasmet bombastike dhe mbishkrimi në foton e saj, në të cilin ka vendosur një emoji, ku e krahason veten me ‘pjeshkën’.

Ndër të tjera ajo ka ndarë dhe fotot ku shfaqet me tortën në duar, duke uruar veten: “Urime ditëlindjen”.Fjolla Morina rrëmben gjithmonë vëmendjen me setet e saj provokuese, dhe me sa duket setin e radhës e paska lënë pikërisht për ditëlindjen e saj.

R.L/Dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here