Kënga për mjekët, Doktor Pipero përlotet në emisionin e Arjan Çanit

0
166

Në emisionin “Zonë e Lirë” të Arjan Çanit, është transmetuar një këngë, e kënduar nga disa vajza, për mjekët që luftojnë me koronavirusin në Shqipëri.Kënga është transmetuar në emision dhe ka emocionuar veçanërisht doktor Pëllumb Pipero, që nuk i ka mbajtur dot lotët.“Jam shumë i emocionuar.

I kam sytë me lot, kam shumë emocione. Mu duk e jashtëzakonshme, i përqafoj vajzat”, tha Pipero.Doktori tha se tashmë Shqipëria ka kaluar pjesën më të madhe të karantinës dhe se trendi i epidemisë është në rënie.

/TPZ.al/

  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here