‘Dilni në kafe, shkoni në punë, koronavirusi thjesht mash trim”, Rama nxjerr videon e një djali, por në fund ja çfarë zbulohet

0
114

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video humoristike dhe ironike ku një djalë i ri i bën thirrje qytetarëve të vijojnë jetën normale sepse koronavirusi është thjesht një gënj eshtër e mash trim.Rama mesazhi, i riu. Në fund, ai që e bën këtë thirrje, është një agjenci funerale.

“Nuk mund të rrija pa i thënë dy fjalë për këtë mashtrim që po i bëhet krejt njerëzve anembanë botës. Ky koronavirusi, është thjesht një rrenë e sajume nga këto kryeministrat tonë maskarenj, mos i hani këto rrena po dilni takoni të afërmit tuaj, takoni shoqet e shokët, dilni në kafe, pini shisha, shkoni në punë. Me respekt për ju, agjenci funerale Gimi”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here