Eksperimente në karantinë, modelja shqiptare nuk njihet me ngjyrat e reja të flokëve (FOTO)

0
157

Oriola Marashi është sot për sot një ndër femrat shqiptare më të komentuara në media dhe rrjetet sociale.Modelja seksi ka ditur gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me punën e saj dhe foto provokuese që publikon herë pas here.

Me siguri teksa shihni fotot e saj u kanë rënë në sy flokët e gjatë dhe të shëndetshëm të modeles, me të cilët eksperimenton shpesh. Nëpërmjet një fotoje të publikuar pak më parë në Instastory ajo ka zbuluar se si duket me ngjyra të ndryshme flokësh dhe me baluke dhe nuk po e ndajmë dot se kush i shkon më shumë.

Nëpërmjet një efekti, ajo ka provuar flokët bjonde dhe të zeza të dyja ngjyrat me baluke.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here