FOTOT e saj ‘çmendin’ ndjekësit/ Ronela Hajati i ‘kërcënon’ adhuruesit: Kursejini komentet me hormone! Do bëj që t’ju lërë gruaja me sekonda

0
164

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati duket se nuk po i pret fort mirë komentet e gjithë ndjekësve meshkujt që ka në rrjetet e saj sociale.

E lodhur nga vëmendja, Ronela ka postuar një foto të saj, duke u kërkuar të gjithëve që t’i kursejnë komentet, ndryshe do t’u bëjë ndonjë koment që do u shkaktojë probleme në çift. Ndërsa opsioni tjetër, është se do të fshijë të gjithë komentet që nuk do t’i pëlqejnë.

“Jam shumë e mirë e di …. dhe ju lutem komentet me hormone kursejini se do i heq ose do bëj ndonjë replikë që do ju lërë gruaja me sekonda (kjo nuk do të thotë që tani duhet të më)”, shkruan Ronela.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here