Video/ Gazetarja raportonte nga shtëpia, filmon gabimisht burrin në dush

0
179

Qëndrimi në shtëpi për shkak të koronavirusit ka shkaktuar stres tek qyetetarët të gjithë botën, por kjo situatë ka shkaktuar dhe shumë ngjarje komike.Pas profesorit argjentinas i cili teksa shpjegonte mësimin online, gruaja e tij u shfaq lakuriq pa dashje duke shkaktuar të qeshura. Këtë herë një ngjarje e ngjashme i ka ndodhur një gazetareje të një televizioni lokal në Kaliforni, Melinda Meza, e cila  po fliste në lidhje me situatën e krijuar nga COVID-19, ndërsa ka dhënë këshilla femrave për stilimin e flokëve gjatë karantinimit në shtëpi

Teksa gazetarja raportonte në lidhje direkte nga shtëpia e saj, filmoi aksidentalisht burrin e saj të zhveshur në dush. Gazetarja ka vijuar të flas, duke mos patur dijeni të kësaj skene, por e ka mësuar pasi video e saj është bërë virale./ Opinion.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here