Ndjekësja e pyet e ku po shkon, përgjigja e Encës është epike (FOTO)

  0
  76

  Këngëtaren Enca Haxhia gjatë kësaj periudhe karantinimi e kemi parë shpesh herë aktive në rrjetet sociale.Ajo ka postuar vazhdimisht foto e video ku tregon rutinën e saj të përditshme nga shtëpia.Ndërkaq një foto e postuar së fundmi ku Enca shfaqet strece dhe xhaketë lëkure në ngjyrë të zezë, si dhe atlete e çantë të bardhë ka tërhequr vëmendjen e fansave.

  Një prej tyre shkruan: “Ku po shkon me çant Ruenc, bukur, bukur sikur po shkon tek vjehra”Akoma më befasuese është përgjigja e këngëtares e cila shkruan: “Tek vjehra po shkoja vërtetë”, duke u shoqëruar shkrimin me disa emoji që qeshin me lòt, raporton Arkiva News. Enca duket se i ka habitur të gjithë me këtë koment, por nuk ka dhënë asnjë shpjegim tjetër dhe nuk e dimë nëse po shkonte vërtetë tek vjehra apo ishte një shaka.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here