“Më shánë në kor nga motra”, Arjon Muça tregon si mënyrën e pazakontë si i bëri t’i kërkonin falje

0
246

Moderatori Arjon Muça ka treguar një histori të veçantë që i ka ndodhur në jetën e tij.I ftuar në emisionin “Ëhy Not”, në TV Ora, Muça tha se para 7 vitesh një grup djemsh, adoleshentë e kishin shárë nga e motra, por që ai kishte ditur se si ta menaxhonte situatën mjaft mirë. Ai u shpreh se në vend që të nxehej apo t’u kthehej kèq, u ishte afruar djemve dhe i kishte pyetur nëse do të bënin foto, dhe ata kishin pranuar, duke i kërkuar edhe falje për të sharat.

“Para 7 vitesh prezantoja një emision dhe në pushim dilja përjashta në oborrin e televizionit dhe pija cigare. Nga ana tjetër e kangjëllave ishte një grup çunash 15-17 vjeç dhe filluan të gjithë në kor të më shánin nga motra. Unë mtòrën e kam dhe të bukur kështu që duhet të reagoja në një farë mënyre.

Me një qetësi absurde i afrohem dhe i them, çuna mos doni të bëjmë ndonjë foto? Dhe të gjithë thanë po të lutem sepse prandaj po të tërhiqnim vëmendjen. Domethënë e kupton se si tërhiqet vëmendja, duke të të shárë. Bëra një fotografi me secilin prej tyre. Më falenderuan, më kërkuan falje dhe u larguan,”– tregoi Arjoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here