“Lër të dashurin…”, Dojna Mema meshkujt që sillen ‘keq’: Quhet tr*p…

0
214

Moderatorja Dojna Mema, tërheq shpesh vëmendjen në rrjetet sociale për postimet e saj. Kësaj radhe ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit, në të cilën ka dhënë opinionet e saj, për meshkujt që nuk sillen mirë kundrejt të dashurave të tyre. “Ju dërgoni pyetjet, ne ju sugjerojmë përgjigjet”,- shkruan Dojna Mema, ndërsa menjëherë ka mbërritur pyetja e parë nga një fanse: Nëse i dashuri s’të le të punosh, ti bën të kundërtën e dëshirës së tij. Quhet tradhëti?

Dojna Mema është e prerë në përgjigjet e saj dhe nuk i kursen fjalët kur vjen puna tek barazia gjinore dhe liria e femrës.“Quhet: Ler të dashurin! Kërkojmë barazi gjinore, dreq e bir, ndërkohë që ka akoma vajza që i nënshtrohen një IDIOTI“,- është përgjigja e Dojna Memës.

Por, pyetjet për të dashurin kanë vazhduar, dhe një ndjekëse tjetër ka një hall se nuk i ka shkruar i dashuri qëkur filloi karantina… “Quhet Trap, në formën më të edukuar të mundshme, por ti mund të shtosh edhe epitete të tjera,”- është një tjetër përgjigje e moderatores së Top Channel.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here