Lum kritikash dhe sulme për këngën e re të Stresit, reagon reperi: S’ma ndalni suksesin…

0
191

Vetëm para pak ditësh reperi i njohur ka lançuar një tjetër projekt muzikor, por fansat e tij nuk po e mbështesin dhe kjo për shkak të fjalorit dhe fjalëve të papërshtatshme që reperi përdor.Edhe pse ka mbi 700 mijë klikime në Youtube, të shumta janë edhe report-et që po i bëhen këngës me qëllim që ta fshijnë dhe ta bllokojnë.Ka qetë vetë Stresi, i cili ka bërë me dije nëpërmjet një InstaStory se hacker-at po sulmojnë këngën e tij më të fundit.

“700 K reale, se sa 10 milion Fake të jujat. S’mun ma nalni suksesin me reporte Youtube”- shkruan Stresi në postimin e tij. Ashtu sikurse vargjet e tekstit, edhe titulli i këngës vjen me një fjalor të pisët, prandaj nëse do të kërkoni në Youtube këngën e tij në fillim do t’ju kërkohet mosha dhe do paralajmërojnë që ky projekt është i papërshtatshëm për moshat e reja.Ndërkohë klipi i këngës, ku Stresi shfaqet duke konsumuar lëndë narkotike është xhiruar me telefon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here