Flori Mumajesi mban të ‘blinduar’ privatësinë e tij, por për motrën e tij s’përmbahet: “Gëzuar shpirt!”

0
197

Sot është një ditë e veçantë për Flori Mumajesin pasi motra e tij feston ditëlindjen! Shumëkush nga ju do të habitej madje që Flori paska një motër, paskantautori tregohet mjaft i rezervuar kur është fjala për jetën e tij private dhe njerëzit e dashur. E megjithatë me rastin e 21-vjetorit të Elonës ai nuk ka mundur të rezistojë pa një urim publik për ditëlindjen e “shpirtit” të tij.

“21 vite që nuk janë pak..ke qenë aty për mua si motër me vëmendjen dhe kujdesin tënd. Lutem të kemi njërit-jetrin për të gjithë jetën siç kemi bërë këto 21 vite. Gëzuar ditëlindjen shpirt”!, shkruan Flori në publikimin e tij ku shfaqen disa foto me motrën e vogël që i ka qëndruar gjithnjë pranë.

Fotoja e parë besojmë se është shkëputur nga surpriza që i ka bërë motrës për ditëlindje. Të dy shfaqen të buzëqeshur dhe të ulur përtokë me një dysheme të mbushur plot e përplot me lule.Disa pamje të tjera janë shkëputur nga koncertet e Florit, ku Elona qëndron gjithnjë pranë tij. Fotot tregojnë një marrëdhënie mjaft të dashur motër e vëlla mes tyre, për të cilën Flori uron të zgjasë përgjithmonë!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here