I apasionuar pas ‘katundit’/ Bes Kallaku bën “gafën” e pafalshme, nuk dallon dot kecin nga qingji, i sulen komentuesit: S’njeh çfarë ke në dorë

0
160

Aktori i humorit Bes Kallaku njihet për dashurinë e tij ndaj fshatit, kafshëve dhe natyrës. Në rrjetet e tij nuk mungojnë as postimet nga natyra, por kësaj here, Kallaku ka bërë një ‘gabim’.Ai ka postuar një foto nga fshati me një qingj të vogël, ndërsa krahas saj ka shkruajtur: Me një kec të vogël.

Kanë qënë ndjekësit e tij, të parët që kanë vënë re gafën duke e korigjuar aktorit dhe duke i shpjeguar se në dorë mban një qingj.

Jo kec po qingj, po ti e mban veten edhe për katundar. Ene katunar ene nuk njef ca ke ne dor, keci esht i dhis qengji qe je ti ne dor i deles beso e ke ngatrru qingjin me kecin shikoje mir. Nuk eshte kec po qengj ose sheleg i themi ne lazot

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here