“Jam vajzë e mirë”, në izolim me të dashurin Olta Gixhari s’i ndal fotot sensuale!

0
59

Aktorja Olta Gixhari di si të jetë në qendër të vëmendjes edhe këto ditë karantine. E gjendur në Spanjë pranë të dashurit të saj, i cili ende mbetet i panjohur për publikun, aktorja ka ardhur me një foto provokuese ku duket se imiton Marylin Monroe.

E veshur me të brendshme vintage, në ngjyrë të zezë, geta rrjetë dhe stileto, Olta Gixhari provokon jo vetëm me foton por edhe me shkrimin bashkëngjitur.

“Çfarë ?!! Unë jam një vajzë e mirë,”– shkruan aktorja simpatike.

Ndërsa nuk kanë munguar as komplimentet dhe krahasimet me figurën më të pëlqyer femërore ndër vite, Marylin Monroe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here