Mërzitet Arbana Osmani! Në hall si do ta festojë ditëlindjen, moderatorja: Po e llogaris, në kushtet e karantinës…

0
110

Rikthehemi pak tek hallet e karantinës! Moderatorja Arbana Osmani feston ditëlindjen me 7 maj, bashkë me të dashurin e saj, Eduart Grishajn. Por ka një problem! Duke marrë parasysh rregullat e karantinës, moderatorja ka nisur të mendojnë sesi do të festojë, në një kohë kur nuk lejohen grumbullimet e njerëzve dhe të gjitha baret e restorantët janë mbyllur.

Unë duke llogaritur se si do ta festoj ditëlindjen në kushtet e karantinës,”-shkruan moderatorja. Arbana ka lindur më 7 maj të vitit 1983 dhe në të njëjtën datë, por vetëm 4 vite më pas, ka lindur edhe i dashuri i saj, regjisori Eduart Grishaj.

TPZ.al

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here