“Ti je rehat, pushim nga divani…”/ Pas “shpërthîmit” në rrjet, vjen reagimi nga Bieta Sulo

0
120

Ka reaguar per herë të parë moderatorja Bieta Sulo, pas “masakrës” në rrjete sociale, lidhur me punën e saj si specialiste pranë UKT.Me ironi, Bieta u thonë komentuesve se ata janë rehat, pushim nga divani.

“Përpara se të hyj në studio, e të nisim komunikimin së bashku, ti je pushim, rehat, te divani, dhe unë të përshëndes…”, thotë Bieta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here