Armina Mevlani ‘hapet’ me ndjekëset, rrëfen eksperiencën e keqe: Trupi im reagoi si të isha shtatzënë

0
85

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka ndarë eksperiencat e saj me ndjekëset në Instagram, të cilët e kanë pyetur për disa detaje shumë personale. Ndjekëset e kanë pyetur Arminën për kontraceptivët, ndërsa blogerja ka treguar se problemet që i kishin shkaktuar në shëndet.

Armina është pyetur në Instagram nëse vazhdon ende t’i përdorë, ndërsa ajo është përgjigjur se trupi i kishte reaguar si të ishte shtatzënë.

“Jo i kam ndërprerë pilulat kontraceptive vitin e kaluar dhe fitova 6 kilogramë në momentin që i ndalova. Trupi im ishte i mësuar me to. Nuk ndryshova asnjë zakon, por trupi im reagoi sikur të isha shtatzënë”, ka treguar blogerja e njohur.

(k.m/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here