Bebe Rexha lë veten pas dorë në karantinë! Del para kamerave me disa kile plus, ja si duket pas izolimit shqiptarja

0
43

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është fotografuar për herë të parë jashtë shtëpisë së saj pas javësh të tëra e mbyllur në karantinë.Ajo që ka tërhequr vëmendjen ka qënë shtimi në peshë i këngëtares, e cila duket se nuk është kujdesur për linjat e saj dhe ka ngrënë gjithë gjërat që ka pasur dëshirë.

Kjo edhe pse shpesh herë në “Instagrami”, Bebe ka postuar duke gatuar gjellë të shëndetshme si përshembull “gjellë me lakra”

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here