VIDEO/ Fansja lag të pasmet dhe i bën twerk, dj KHALED shokohet LIVE: Të lutem, kam familje…

0
145

Dj i famshëm me famë botërore Khaled, është zënë ngushtë gjatë një video-komunikimi live me ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Teksa po komunikonte me njërën prej tyre, vajza nuk ka ngurruar që të bëjë edhe Tëerk, (kërcim popullor, që provokon seksualisht duke përfshirë lëvizjen e belit dhe të vitheve).

Fansja e Khaled nisi të dridhet dhe të lagë veten me një shishe uje, teksa DJ iu lut të ndalonte. “Të lutem, kam familje”, -dëgjohet Khaled në video, ndërsa vajza ia kthen: Dua të lagem me ujë, shiko. “Jo jo jo unë s’mundem”-ia ktheu Dj.

Video tashmë është bërë virale duke grumbulluar në më pak se 10 orë mbi 3 milionë shikime, ndërsa vetë Khaled shkruan: Kam dashuri për të gjithë, por merreni lehtë sepse jam i dashuruar. Sërish kam dashuri për të gjithë, por mos lejoni që të respektoni asgjë tjetër përveç dashurisë! Bekime!

Për më shumë ndiqni pamjet:

(F.g/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here