“Ke pak dërrasa mangut”, Dojna Mema i përgjigjet ironikisht ndjekëses: Nuk bëjnë ndonjë gjë të hajrit ata me komplet….

0
74

Moderatorja e njohur Dojna Mema, shumë herë rrëmbet vëmendjen me storyt dhe postimet interesante që bën pa komlekse në rrjetin e sja të ‘Instagramit’

Së fundmi ajo ka bërë një bisedë me ndjekësit nëpërmjet “Ask me a question”, ku nuk kanë munguar pytjet, interesante, lavdërimet por edhe ofendimet për moderatoren, e cila i ka bërë të gjitha publike.

Por mesa duket a pasur pyetje të cilat edhe e kanë mërzitur.  “Dikush më tha: Na çave kokën me ato pyetjet! I thash e kam talent”, ka shkruar Dojna.

Menjëherë pas kësaj ka ardhur një koment fyes ngë një ndjekëse.

“Ti je pak si shumë me dërrasa mangët”.- ka shkruar ndjekësja.

Dojna e ka publikuar këtë mesazh në ‘InstaStory’, e cila e ka falenderuar ironikisht por edhe i ka dhënë përgjigjen epike

“Faleminderit! Askush me dërrasa komplet nuk bëri ndonjë gjë të hajrit në jetë”- shkruan Dojna.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here