‘Nuk i rezistova dot’, Franceska Jaçe vishet me leopard, tërbon rrjetin me foton provokuse dhe pozicionin e përkulur

0
83

Ish-banorja e Big Brother, Franceska Jaçe poston shpesh herë foto tejet provokuese dhe joshëse në rrjete sociale.

Së fundmi, Jaçe ka postuar një foto në rrjetin social Instagram me të brendshme leopard, ku Franceska është kujdesur që me pozën e saj sensuale e përkulur si mace ka marrë komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj.

Nuk i rezistova dot‘- shkruan Jaçe krahas fotos së saj, që siç duket kësaj fotoje nuk i kanë rezistuar dhe ndjekësit e ish-banores, që kanë nxituar ta komplimetojnë në komente.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here