Të gjithë në izolim, vajza e Albërije Hadërgjonajt ‘zhvishet’ dhe shtrihet në shezlong! Tërbon rrjetin me foto nga Jugu i Shqipërisë

0
85

Anxhelina Hadërgjonaj ka zgjedhur që karantinën ta kalojë pranë familjes së saj në Shqipëri.

Por, mesa duket është mërzitur nga monotonia e qytetit dhe është ‘arratisur’ për të shijuar disa rreze dilli në Jug të Shqipërisë.

Veshur me bikini, me një trup perfekt, vajza e Albërije Hadërgjonajt ka ndezur rrjetin me foton shtrirë në shezlong.

Prej vitesh, Anxhelina jeton në SHBA, por ajo ka zgjedhur që periudhën mes pandemisë së koronavirusit, të gjendet pranë të dashurve të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here